Fuar Hakkında

Yeni sezon İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, çorap, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünlerinin bir arada sergilendiği tek fuar…

7-10 ŞUBAT 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek Linexpo İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı yeni trendlerin sergilendiği, defileler ve görsel şovlarla dev bir sektörel buluşma şeklinde gerçekleştirilen ve sektöre yön verme hedefinden asla ödün vermeyen Türkiye’nin en önemli moda etkinlikleri arasında yer almaktadır.

LİNEXPO İstanbul tekstilde öncü konumda olan ülkemizin Dünya çapındaki bilinirliğini ve ticaret hacmini arttırmak için Türkiye'nin saygın tekstil derneklerinden TİGSAD-Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği ve ÇSD-Çorap Sanayicileri Derneği tarafından organize edilmektedir.

LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı yeni müşterilere ulaşmak isteyen firmalarımızın yurtiçi ve yurtdışı pazarlara açılmasını sağlayan etkili bir uluslararası ticari buluşmadır.

Modayla ilgili tüm profesyoneller, sektörün yan sanayi ve aksesuar temsilcileri ve tüm moda tutkunlarına yönelik düzenlenen LİNEXPO 2024 İstanbul İç Giyim-Çorap Fuarı'nın tarihlerini takviminize not etmeyi unutmayın.

Online Davetiye
Online Davetiye